Kıyafet Yönetimi
Poseidon'daki Müşteri Hizmetleri ekibimiz, gemi envanterlerinizi izler ve IMO SOLAS'ın taşıma gereksinimlerine, bayrak devletlerine, operasyon alanına, gemi tipine ve şirket politikanıza göre güvenli operasyon ve uyumluluk için gerekli çizelge ve yayınları gözden geçirir, böylece ile.
İşlem basittir - bir çizelgenin veya yayının yeni bir baskısı mevcut olduğunda, önceden belirlenen aralıklarla (genellikle aylık) tercih ettiğiniz teslimat yerine (gemi/temsilci/ofis) otomatik olarak göndeririz veya alternatif olarak hangisini önerebiliriz? ürünler mevcuttur ve sizin tarafınızdan daha fazla kontrol ve girdi sağlayarak tam olarak gereken öğeleri seçmenize olanak tanır. Hangi yöntem seçilirse seçilsin, filoları için mümkün olan en iyi hizmeti aldıklarından emin olmak için müşterinin belirli bir esnekliğe sahip olmasını sağlayacağız.
Ürünler gemiye teslim edildiğinde, Challenger platformumuz aracılığıyla geminin bakımını kendi başına yapabilmesi ve en son seyir verilerine doğrudan erişim sağlayarak SOLAS uyumluluğunu sürdürebilmesi için Denizcilere ve İzlemelere yönelik düzenli Bildirimler hizmeti sağlayabiliriz.