IMPA Sertifika

01/06/2022
Sevgili Aykut,

Devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz, lütfen IMPA üyelik sertifikanızı ekte bulabilirsiniz.

Unvan değişikliği veya adres bilgileri gibi herhangi bir iletişim bilgisi değişikliğini kaydetmeniz gerekiyorsa veya üyeliğinizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size yardımcı olabilmemiz ve kayıtlarımızı güncelleyebilmemiz için lütfen bu e-postayı yanıtlayın.Devam eden desteğiniz ile Birliğimizin beş ayağımız üzerindeki çalışmaları son derece ilerledi, umduğumuz çalışma sektörümüzün ve denizcilik topluluğumuzun ilerlemesine yardımcı olur. Sadece son birkaç ayda, 1000'e yakın armatörümüzün ve denizcilik tedarikçisi üyemizin yardımıyla:İlk özel denizcilik satın alma ve tedarik eğitim programlarımıza ev sahipliği yapmak için yeni bir web sitesi başlattı;
Büyük alıcılar ve tedarikçiler tarafından yönetilen ve şu anda küresel filonun %10'undan fazlasını toplayan, denizciliğe sürdürülebilir çözümler hakkında bilgi getiren yeni bir sürdürülebilirlik girişimi (IMPA SAVE) oluşturdu;
Topluluğumuzun denizcilik tedarikiyle ilgili en son düşüncelerinin yer aldığı yeni bir blog başlattı ve sürdürdü;
Sanal ağ oluşturma ve sergi etkinlikleri, düzenli web seminerleri ve konferanslar düzenledi.


Deniz taşımacılığında sürdürülebilirliğe büyük önem vererek, bu yıl üyelerimiz için daha fazla inisiyatif geliştirmeye, onların yeşil tedarik gündemlerine yardımcı olmaya odaklanıyoruz ve ayrıca alıcı üyelerimizin her yıl mevcut ve potansiyel tedarikçilerle tanışmak üzere memnuniyetle karşılandığı IMPA etkinliklerimize ev sahipliği yapıyoruz. yanı sıra konferans programımız sırasında öğrenmek ve tartışmak.IMPA'da tek bir hedefimiz var - alıcı ve tedarikçi üyelerimize değer sağlamak. Topluluğumuzda ne kadar çok üyemiz olursa, günlük işlerinizde size yardımcı olacak doğru ürünleri ve programları sunmak için o kadar çok çalışabiliriz. Önümüzdeki 12 ay boyunca size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.


Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin ve bu arada IMPA organizasyonuna verdiğiniz destek için bir kez daha teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
Bayan Stevie Davison Scott
Üyelik ve Büyükelçi İrtibat Görevlisi
Uluslararası Deniz Satın Alma Derneği (IMPA)


"Denizcilik satın alma ve tedarik uzmanlarını bir araya getiriyoruz, değerli endüstri bilgilerini paylaşıyoruz ve küresel denizcilik tedarik zincirindeki en iyi uygulamaları yönlendiriyoruz. Büyüyen ağımızın bir parçası olun."

T: +44 (0) 1206 798900 | W: www.impa.net
East Bridge House, East Street, Colchester, CO1 2TX, Birleşik Krallık

Diğer Yazılar

New Editions of Admiralty Charts Published 11th April 2019 - 2
New Editions of Admiralty Charts Published 11th April 2019
ITU Publications